CS:GO Mikrofondan Müzik Açma Programı, Slam Nasıl Kullanılır ?


CS:GO Müzik Programı Kullanımı

Biliyorsunuz ki pek çok CS:GO Topluluk sunucularında müzik bazı kişiler mikrofonlarından müzik açıyor ve insanları çıldırtıyor, bunu önermiyoruz tabi ki. Bizim amacımız arkadaşlarınız ile oynar iken eğlenmeniz için size programı tanıtmak.
Videolu Anlatım  :

Yazılı Anlatım :
İlk olarak programı bilgisayarımıza kurmamız gerekiyor bu siteden indiriyoruz ve klasöre çıkartıyoruz ve programı açıyoruz.
Üst kısımdan  oyunumuzu seçelim, ve ardından "Import" tuşuna basalım.
Bu kısımdan bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz müzikleri seçebilirsiniz ve aç butonuna tıklayın.
Müziği listeye aldığında böyle bir ekran çıkacaktır. Start tuşuna bastığınızda bir soru çıkacaktır Tamam diyoruz  ve oyunumuzu açalım.
Console kısmına "exec slam" yazın, daha sonra "la" yazın ve müziğiniz kaçıncı sırada ise Consola o sayıyı yazın mesela "1" sayısı sonra bir oyuna girin ve "X " tuşuna basın müzik çalmaya başlayacaktır.
Her oyuna girdiğinizde "exec slam" yazmanız gereklidir.
Eğer tuşu değiştirmek istiyorsanız program üzerinde bulunan Play Key:"X" (Change) 'e basın ve bir tuşa basın (Bu işlemi yapınca tekrardan Start tuşuna basmanız gerekir).
Arkadaşlar son olarak uyarım Rekabetçi maçlarında kullanmayınız aksi taktirde takım arkadaşlarınız sizi şikayet edebilir yada maçtan ata bilirler.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar