En Hızlı Android Emulator Programları

En Hızlı Android Emulator Programları

Android oyun, uygulama ve yazılım geliştiren arkadaşların çok işine yarayacak Emülatörleri listeledik. Ayrıca bu Emülatörler sayesinde çok oyunculu olarak Android oyunlarını rahatça oynaya bilirsiniz.
Tüm oyunları destekliyor, ayrıca tüm oyunları da ve Emülatör deyince akla ilk gelen Bluestacks’dir. Oldukça yaygın kullanılıyor, uyumluluk ve oyun performansı konusunda oldukça başarılı. Ekran çözünürlüğünü ayarlamak da ayarlar bölümünde bulunuyor. Oyun yönetimi için klavye ayarları mevcut. Son olarak İnternet üzerinden indirmiş olduğunuz .apk dosyalarını kolayca kura bilirsiniz.
Oyunlarda en iyi performansı vere bilmek için, işlemcinin çekirdek sayısı ve ram kullanımını kendi özgün ayarlarınızı yaparak daha verimli hale getire bilmenizi sağlıyor. Ekran videosu ve ekran resmi çekme özelliği mevcut. Oyun kolu destekliyor. Eğer sisteminiz iyi ise birden fazla ekranda birden fazla uygulama ve oyun aça biliyorsunuz.
MEMU’nun iddiasına göre Bluestack’dan daha iyi performans sunuyor imiş. Gözümüze çarpan özellikleri ise, kolay arayüz, ekranı yan yatırma, ekran resmi çekmek, ekranın videosunu çeke bilmek, .apk dosyanızı direk klasöre sürükleyip kurmak ve daha fazlası. Bir diğer iddiası da Galaxy Note S5’ten daha fazla performans sunduğu. FPS temalı oyunlarda daha kolay nişan almak.
Android 6.0 Marshmallow sürümünü destekliyor. Tek ekranda birden fazla oyun veya uygulama aça biliyorsunuz yani, mesajlaşırken aynı anda oyun oynaya bilirsiniz. Kendine özgün masa üstü var. Ses açma kapatma, resim çekme gibi ekstra özellikleri bulunuyor. Uygulamayı istediğiniz gibi CPU, RAM ve Çözünürlük ayarlarını yapa biliyorsunuz.
Sade ve basit arayüzü var, Windows ve Mac destekli, ekran çevirme özelliği mevcut, kamera ve mikrofon desteği var, tüm uygulamaları ve oyunları desteklediğini iddia etmekte. Diğer Emülatörlere göre pek fazla işlevsel olmasa da işinizi görecektir. Sadelik sevenlere ve çok fazla ayardan sıkılanlara uygun.


Bir çok özelliği içerisinde barındıran LD Player, diğer emulatorlere göre benim için en iyi emulator diye bilirim, hem kullanışlı, hemde opsiyon el.
Listemizde bulunan 5 Emülatör’den bize göre en iyileri Bluestacks, nox ve memu.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar