YouTube de Video veya Müzik Nasıl İndirilir ? Basit Yöntem

YouTube’den Müzik Veya Video İndirmek
Gün geçtikçe kullanıcısı artan YouTube‘den nasıl müzik veya video indire bilirsiniz farklı yöntemler ile anlattık.
  • Url Yöntemi İle İndirmek
En basit yöntemlerden birisi bu, izlediğiniz bir videonun URL kısmında bulunan “YouTube.com/watch?v=ABC123″ ube kısmını silmek ve Enter tuşuna basmak.
(Örnek : www.yout.com/watch?v=20ydeu6MJac)
Karşınıza bir İnternet sayfası açılacak ve MP3, MP4, GIF seçeneklerinden birini seçerek indirme işleminizi yapa bilirsiniz.
  • Tarayıcı Eklentilerini Kullanmak
Opera İçin : Menü / Eklentiler / Eklenti İndir, bölümüne giriyoruz ve arama bölümüne Video Downloader yazıyoruz çıkan sonuçlardan bizim tavsiyemiz “HD Video Downloader” eklentisini yüklemeniz, eklenti kurulduktan sonra herhangi bir YouTube videosunu açın ve adres çubuğunda yer alan indirme işaretine bastığınızda indirme işlemi başlayacaktır.
  • Uygulama Aracılığı İle İndirmek
Önereceğimiz uygulama sayesinde sadece YouTube’den değil diğer video sitelerinden de kolayca video indirmesi yapa bileceksiniz. Uygulamamızın ismi 4K Video Downloader.
Uygulamayı yüklemek için “4kdownload.com” adresine giriyoruz ve “Get 4K Downloader” yazan tuşa basıyoruz ve indiriyoruz.
Uygulamanın kurulum dosyasını açıp kurduktan sonra, uygulamamızı açıyoruz ve YouTube’den seçmiş olduğunuz videonun URL kısmını kopyaladıktan sonra uygulamada bulunan Link Yapıştır tuşuna basıyoruz, uygulama otomatik olarak kopyaladığınız linkte bulunan videoları ayrıştırıyor ve bir çözünürlük seçmenizi istiyor, çözünürlüğü seçtikten sonra, Göz At kısmından videonun indirileceği klasörü seçiyoruz ve Kaydet diyoruz, ardından İndir tuşuna basın indirme işlemi başlayacaktır.
Aklınıza takılan soruları yorum olarak bırakmayı unutmayın.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar